Байден радитиметься з фахівцями щодо передачі секретної інформації Трампу після закінчення його терміну | NLight DC++
Байден радитиметься з фахівцями щодо передачі секретної інформації Трампу після закінчення його терміну | NLight DC++

Байден радитиметься з фахівцями щодо передачі секретної інформації Трампу після закінчення його терміну

Обраний президент США Джо Байден почекає рекомендацій своїх радників з питань розвідки щодо передачі секретної інформації президенту Дональду Трампу після того, як він піде з посади, заявив у неділю головний помічник Байдена.
Рон Клейн, який стане керівником апарату Білого дому, зробив цю заяву після того, як колишня головна заступниця директора з питань національної розвідки Сью Гордон написала статтю, де висловилась проти передачі такої інформації Трампу після завершення його каденції.
“За допомогою такого простого кроку, який є виключно прерогативою нового президента, Джо Байден може пом’якшити один із аспектів потенційного ризику національній безпеці, який може представити приватний громадянин Дональд Трамп”, – сказала Гордон у статті “Вашингтон Пост”.
Відповідаючи на запитання щодо рекомендації Гордон, Клейн сказав в програмі CNN “Стан нації”, що Байден хотів би почути своїх фахівців з розвідки перед тим, як приймати будь-яке рішення.
“Ми, безумовно, спитаємо рекомендацій у спеціалістів з розвідки в адміністрації Байдена … і ми будемо діяти відповідно цих рекомендацій”, – сказав він.
Чи тайте також : “Мерка Вашингтона заявила про “нову норму” заходів безпеки для міста після інавгурації Джо Байдена”

Напишіть відгук