Відео Навального про “палац Путіна” набрало в інтернеті десятки мільйонів переглядів за добу | NLight DC++
Відео Навального про “палац Путіна” набрало в інтернеті десятки мільйонів переглядів за добу | NLight DC++

Відео Навального про “палац Путіна” набрало в інтернеті десятки мільйонів переглядів за добу

Оприлюднена соратниками російського опозиційного політика Олексія Навального розповідь про так званий “палац Путіна”, отримала широкий розголос, у той час як сам Навальний з ув’язнення закликає росіян протестувати проти влади.
Навального заарештували 18 січня, коли він повернувся до Москви по завершенні багатомісячного лікування у Німеччині після замаху на його життя з застосуванням нервово-паралітичної отрути.
Читайте також: Путін визнав стеження за Навальним, але знову заперечив отруєння
Результати розслідування, подані у вигляді ілюстрованого звіту, а також двогодинної відеострічки, поширив заснований Навальним Фонд боротьби з корупцією.
Відео в YouTube, яке презентував Олексій Навальний, за першу добу після появи набрало понад 21 мільйон переглядів.
У розповіді йдеться про велетенську розкішну будівлю під надзвичайно суворою охороною на чорноморському узбережжі Росії у горах поблизу міста Ґеленджик.
Навальний стверджує, що будівля не юридично, але фактично належить президенту Володимиру Путіну і фінансується людьми з його оточення.
Речник Путіна Дмитро Песков назвав розслідування «голослівними обвинуваченнями» і заявив, що палац не має жодного стосунку до президента Росії.
Згідно з твердженнями у розслідуванні, комплекс будівель і території довкола охоплюють 68 гектарів, а прилегла буферна зона, яку контролює Федеральна служба безпеки, займає 7000 гектарів.
Над територією заборонені авіапольоти.
У розповіді йдеться, що розкішний палац містить підземну льодову арену і має підземний вихід до моря.
Вважають що вартість комплексу становить близько мільярда доларів.
Олексій Навальний став одним із найгучніших критиків президента Путіна, звинувачуючи російську владу у корупції та сприянні розкраданню державних ресурсів Росії.
Дивіться також: Як відбувається перехід сфери обслуговування в Україні на українську? Відео

Напишіть відгук