В своїй промові щодо зовнішньої політики, Байден планує говорити про те, як «відновити місце Америки у світі» | NLight DC++
В своїй промові щодо зовнішньої політики, Байден планує говорити про те, як «відновити місце Америки у світі» | NLight DC++

В своїй промові щодо зовнішньої політики, Байден планує говорити про те, як «відновити місце Америки у світі»

В понеділок президент США Джо Байден планує відвідати Державний департамент США. Про це у п‘ятницю оголосила речниця Білого дому Джен Псакі.
Під час цієї події Байден виступить із промовою щодо зовнішньої політики США і наголосить на тому, як «відновити місце Америки у світі», заявив пресі високопосадовець адміністрації.
Посадовець відзначив, що для свого першого візиту до урядової агенції Байден обрав саме Державний департамент, а не Пентагон, або ЦРУ, що підкреслює відданість Байдена розбудові альянсів і дипломатії.
З початку роботи на посаді, Байден провів розмови з низкою керівників інших країн, включаючи Канаду, Мексику, Британію, Францію, Німеччину, Японію а також Росію.

Минулого тижня новопризначений держсекретар США звернувся із промовою до американських дипломатів у якій наголосив на важливості лідерства США у світі.

Попри критику політики своїх попередників щодо міжнародних альянсів та партнерства, в адміністрації Байдена позитивно оцінили досягнення адміністрації Трампа в в деяких сферах міжнародної політики.
Про це під час події в Інституті миру заявив новопризначений радник із національної безпеки США Джейк Салліван. Він, зокрема відзначив досягнення адміністрації Трампа у посередництві між Ізраїлем, Бахрейном, ОАЕ, Марокко та Суданом, що «сприяло безпеці в регіоні», а також діалог США в сфері безпеки із Японією, Індією та Австралією.
Раніше в адміністрації Байдена також заявили про підтримку жорсткої політики щодо Китаю. Салліван, однак, розкритикував попередників за політику щодо Ірану і назвав її «посиленням ядерної кризи».
Дивіться також: Національна гвардія США: яка місія цієї особливої структури і скільки заробляють гвардійці. Відео

Напишіть відгук