Посольство США, українська діаспора разом з Україною вшановують пам’ять Небесної Сотні | NLight DC++
Посольство США, українська діаспора разом з Україною вшановують пам’ять Небесної Сотні | NLight DC++

Посольство США, українська діаспора разом з Україною вшановують пам’ять Небесної Сотні

У сьомі роковини розстрілів мирних протестувальників Євромайдану посольство США в Україні, разом з усіма українцями, вшанувало пам’ять загиблих героїв.

“Сьогодні ми разом з усіма українцями, затамовуючи подих, згадуємо трагічну втрату Героїв Небесної Сотні”, – заявив прес-аташе посольства Деніел Лангенгемп.
За його словами, “Вони пожертвували собою не марно. Небесна Сотня надихає українців по всій країні, а також надихає людей в усьому світі, які борються за демократію і верховенство права”.
У заяві до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначаються успіхи України у здійсненні реформ. Як мовиться в документі, здійснювати такі важливі реформи особливо складно в умовах агресії з боку Росії.
Сполучені Штати залишаються вірними партнерству з народом України, – наголошує посольство США.
“Ми заодно з вами у підтримці української демократії, суверенітету та територіальної цілісності. Ми разом з вами у підтримці євроатлантичного майбутнього України, заради якого Герої Небесної Сотні пожертвували своїм життям. Слава Україні!” – заявив прес-аташе посольства.
Разом з Україною, подвиг Небесної Сотні згадують українці в усьому світі.

“Сьогодні багатомільйонна українська діаспора вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні та вимагає притягнути до відповідальності винних у цьому злочині”, – мовиться у заяві Світового конґресу українців.
Як наголошується в документі, українська діаспора з року в рік поширює правду про Революцію Гідності – один із ключових моментів українського державотворення – у світових столицях.
«Ми закликаємо світові спільноти не піддаватися провокаціям російської дезінформації, спрямованим на дискредитацію Революції Гідності. Небесна Сотня – віддані герої, котрі ризикували життями задля вільного, гідного, європейського, демократичного вибору українців», – наголосив президент СКУ Павло Ґрод.
Дивіться також: Джо Байден взяв участь у віртуальній зустрічі лідерів країн Великої Сімки. Відео

Напишіть відгук