Гендиректорка YouTube розповіла, коли розблокують сторінку екс-президента Трампа | NLight DC++
Гендиректорка YouTube розповіла, коли розблокують сторінку екс-президента Трампа | NLight DC++

Гендиректорка YouTube розповіла, коли розблокують сторінку екс-президента Трампа

Компанія YouTube готова відновити роботу сторінки колишнього президента США Дональда Трампа відразу після того, як у США знизиться загроза насильства. Про це повідомила генеральна директорка компанії С’юзан Войчицьки.
“Я хочу підтвердити, що ми знімемо блокування цього каналу, – сказала Войчицьки під час онлайн-конференції в “Атлантичній Раді, – коли ми визначимо, що ризик насильства знизився”.
Найбільші соціальні мережі – Facebook, Twitter YouTube – заблокували сторінки колишнього президента США після 6 січня цього року, коли у столиці Вашингтоні натовп штурмував приміщення Капітолію. Тоді під час сутичок кілька людей загинули, а президента Трампа опоненти звинуватили у підбурюванні до насильства.
Генеральна директорка YouTube додала, що наразі у США “це очевидно, що досі існує зростаючий ризик насильства”.
За словами Войчицьки, після того, як канал Трампа розблокують, його контент регулярно перевірятимуть модератори. І в разі третього повторного порушення правил платформи, цей канал можуть закрити назавжди, сказала очільниця компанії.
Власником YouTube є компанія Google.
Раніше компанія Twitter заявила, що сторінку екс-президента Трампа заблокували назавжди.
Facebook же повідомив, що термін призупинення сторінки Дональда Трампа невизначений, а питання передали на розгляд Наглядової ради компанії.
Дивіться також: Американський ветеран розповів, як власний бізнес допоміг йому впоратись із посттравматичним синдромом

Напишіть відгук