Мін’юст США назвав розслідування штурму Капітолію “найскладнішим” в історії відомства | NLight DC++
Мін’юст США назвав розслідування штурму Капітолію “найскладнішим” в історії відомства | NLight DC++

Мін’юст США назвав розслідування штурму Капітолію “найскладнішим” в історії відомства

Мін’юст США назвав розслідування штурму Капітолію прихильниками тодішнього президента США Дональда Трампа “можливо найскладнішим” в історії відомства. Відповідна оцінка дана у судовому поданні міністерства у справі щодо імовірних учасників групи Oath Keepers. Уряд просить у суду додаткового часу.
Мін’юст США заявив, що очікує пред’явлення обвинувачень ще понад 100 особам у зв’язку із нападом на Капітолій США 6-го січня. Таким чином кількість осіб, яким може загрожувати судове переслідування, сягне понад 400 осіб.
“Розслідування та кримінальне переслідування штурму Капітолію імовірно буде одним із найбільших в історії США, і за кількістю підсудних і за обсягом та характером доказів”, – відзначає уряд.
Серед іншого, у поданні йдеться про залучення до справи понад 15 000 годин відео. У відомстві очікують, що кількість підсудних у справі та кількість зібраних доказів буде зростати і надалі.
Повідомляється, що близько 800 прихильників тодішнього президента США Дональда Трампа штурмували Капітолій, щоб завадити офіційному визнанню результатів виборів на яких переміг Джо Байден.
Мін’юст США відзначає, що у ході розслідування було отримано та виконано понад 900 ордерів на обшук у “майже усіх 50 штатах та столичному регіоні”. Повідомляється, що після штурму було задіяно щонайменше 14 правоохоронних відомств.
Дивіться також: Четверта хвиля та відродження туризму: чи зарано говорити про повернення до допандемічного стилю життя?

Напишіть відгук