Цукерберг представив нову ініціативу із інформування про вакцини | NLight DC++
Цукерберг представив нову ініціативу із інформування про вакцини | NLight DC++

Цукерберг представив нову ініціативу із інформування про вакцини

«Сьогодні ми розпочинаємо глобальну кампанію, щоб допомогти 50 мільйонам людей на крок наблизитись до отримання вакцини від COVID-19», – написав керівник Facebook Марк Цукерберг.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

В рамках ініціативи, соцмережа додаватиме позначку до повідомлень щодо вакцин, які надходять від Світової організації охорони здоров‘я, і тому заслуговують на довіру. Також позначка про те, що вакцини проходять перевірку на ефективність та безпеку, додаватиметься до обговорень щодо безпечності вакцин від COVID-19.

Дані вказують, що вакцини безпечні і вони працюють. В них наша найбільша надія подолати вірус і повернутись до нормального життя

Серед інших ініціатив – розробка інструменту, який надавав би користувачам інформацію про те, де вони можуть отримати щеплення а також, за можливості, посилання на призначення часу вакцинації. Інформація надаватиметься 71 мовою. Компанія оголосила, що буде співпрацювати і з урядовими установами, щоб допомогти користувачам WhatsApp зареєструватись на щеплення.
«Дані вказують, що вакцини безпечні і вони працюють. В них наша найбільша надія подолати вірус і повернутись до нормального життя», – пише Цукерберг.

Водночас, нове дослідження виявило, що за значною частиною повідомлень, що наголошують на скептичному ставленні щодо вакцин у американському сегменті Facebook, стоїть порівняно невелика група дописувачів.

Раніше соцмережа почала усувати та позначати дописи з неправдивою інформацією щодо щеплень.
Водночас, нове дослідження виявило, що за значною частиною повідомлень, що наголошують на скептичному ставленні щодо вакцин у американському сегменті Facebook, стоїть порівняно невелика група дописувачів. Такі дані дослідження компанії оприлюднило видання The Washington Post.
Дослідники розподілили сторінки користувачів та групи на 638 сегментів і виявили, що половина контенту, де висловлювали сумніви щодо щеплень від COVID-19, припадає лише на 10 із цих 638 сегментів.
Дивіться також: У Каліфорнії проводять віртуальні зустрічі з собаками-терапевтами. Відео

Напишіть відгук