Ракетний крейсер США прямує у Чорне море | NLight DC++
Ракетний крейсер США прямує у Чорне море | NLight DC++

Ракетний крейсер США прямує у Чорне море

Корабель США «Монтерей» сьогодні почав прохід протокою до Чорного моря, з метою проведення операції із дотримання безпеки на морі, повідомляє Шостий флот США.

«Кораблі ВМС США та літаки регулярно діють у Чорному морі на підтримку наших союзників по НАТО та партнерів», – йдеться у повідомленні американських ВМС у Twitter.
«Монтерей» – ракетний крейсер ВМС США класу «Тікондерога». Попередній візит крейсера США такого класу до Чорного моря датується 2017 роком, зауважує видання BlackSeanews.
Корабель «Монтерей», за повідомленням ВМС США, діятиме у Чорному морі поряд із «союзниками по НАТО та партнерами на захист свободи, економічного процвітання та задля того, щоб моря залишались вільними та відкритими».
З 19 по 29 березня в Чорному морі планується проведення навчань НАТО «Морський щит 2021». Про це повідомили ВМС Румунії. У навчаннях візьмуть участь більше 2000 військових з 8 країн, 18 бойових кораблів та 10 літаків, заявили у румунському відомстві.
Водночас, за повідомленнями російських ЗМІ, Росія цього тижня вивела всі шість своїх субмарин Чорноморського флоту на завдання в Чорному морі.
Дивіться також: Нове загострення відносин між Сполученими Штатами і Росією. Відео

Напишіть відгук