Американці оцінили сильні та слабкі сторони в політиці Байдена – опитування | NLight DC++
Американці оцінили сильні та слабкі сторони в політиці Байдена – опитування | NLight DC++

Американці оцінили сильні та слабкі сторони в політиці Байдена – опитування

Більшість американців не підтримують політику президента Джо Байдена щодо імміграції та контролю за зброєю, втім задоволені його зусиллями у боротьбі з пандемією коронавірусу. Про це свідчать результати нещодавнього дослідження агенцій АВС/Ipsos.
Після кількох нещодавніх масових стрілянин, що трапились у США – у м.Болдер (Колорадо), в Атланті, у Санта Фе (Техас) – президента Байдена критикують представники різних політичних поглядів.
Демократи вважають, що уряд робить недостатньо для протистояння збройному насильству, а республіканці стурбовані новими закликами обмежити володіння зброєю у США.
57% опитаних американців сказали, що не підтримують те, як президент реагує на збройне насильство, 42% респондентів схвалюють його дії. Прихильники демократів та незалежні бажають посилити законодавство щодо контролю за зброєю.
Троє з кожних п’яти американців не підтримують те, як президент Байден справляється з напливом мігрантів та дітей без супроводу на кордоні з Мексикою. Лише 41% осіб задоволені його роботою в цьому питанні.
Водночас переважна більшість опитаних – 75% американців – підтримують роботу Адміністрації Байдена у боротьбі з пандемією Ковід-19.
72% задоволені тим, як розподіляють по країні вакцину від коронавірусу.
Щодо економічного стану країни, 60% опитаних сказали, що задоволені підходами Байдена до економічного відновлення країни.
Прихильники Республіканської партії найбільше підтримують політику президента Байдена у питаннях розповсюдження вакцини та економічного відновлення країни.
Прихильники демократів найбільше незадоволені Байденом у питаннях щодо ситуації на кордоні з Мексикою та щодо збройного насильства.
Опитування ABC News/Ipsos проводилось 26-27 березня цього року, було опитано 517 дорослих осіб, статистична похибка 4.9%.
Дивіться також: Лікування Ковід-19: як працює препарат з антитілами?

Напишіть відгук