Британія послаблює карантин, але багато інших країн змушені стримувати зростання COVID-19 | NLight DC++
Британія послаблює карантин, але багато інших країн змушені стримувати зростання COVID-19 | NLight DC++

Британія послаблює карантин, але багато інших країн змушені стримувати зростання COVID-19

У Великій Британії 12 квітня послабили частину найжорсткіших обмежень запроваджених ще минулого року у зв’язку з пандемією COVID-19.

Я закликаю кожного надалі поводитися відповідально…

Тим часом у багатьох інших країнах Європи становище з пандемією і далі погане. Зокрема Німеччина вимушена зберігати багато обмежень, а Франція нещодавно запровадила додаткові.
Значне зростання смертності людей з коронавірусом упродовж минулого тижня відбувалося зокрема у Польщі – 497, Італії – 461 та в Україні – 383 (Середні денні показники упродовж тижня за даними Reuters).
Найбільше у світі випадків коронавірусу за даними Інституту Джонса Гопкінса виявлено у США – 31,197,872, але статистика свідчить про швидке поширенні пандемії в Індії – 13,527,717, яка тепер на другому місці у світі, випередивши Бразилію – 13,527,717.
Пиво надворі
Прем’єр-міністр Борис Джонсон закликав до відповідальності і стриманості у той час, які деякі англійці наважилися на символічний крок – випити пива біля деяких пабів у понеділок вже у перші хвилини після опівночі.
Органи самоврядування у Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії, які контролюють системи охорони здоров’я, визначаються зі своїми графіками послаблення карантину на місцевому рівні.
Сьогодні, вперше цього року в Англії, дозволяють роботу усіх крамниць, перукарень спортзалів, бібліотек та парків розваг.
Але заклади харчування можуть обслуговувати своїх клієнтів лише надворі; на весілля дозволено збирати лише до п’ятнадцяти гостей, а на похорон – до тридцяти.
Важливим наступним кроком буде рішення уряду 17 травня стосовно того, чи дозволяти подорожі до інших країн, бо зараз за кордон британцям дозволено їздити лише у разі нагальної потреби.
«Я закликаю кожного надалі поводитися відповідально і пам’ятати: руки, обличчя, дистанція і свіже повітря, щоб не дати ковіду поширюватися у той час, як ми далі налягаємо на кампанію вакцинації», – сказав прем’єр-міністр.
Обнадійлива статистика
Понад 32 мільйони британців із загалу населення понад 67 мільйонів вже мають щеплення принаймні першою дозою вакцин від коронавірусу.
Кількість смертей після виявлення коронавірусу у Великій Британії поступово знижується, і в неділю 11 вересня було зареєстровано лише 7 випадків смерті упродовж 28 днів після виявлення у тих людей коронавірусу.
Але фахівці очікують, що послаблення карантину призведе до певного збільшення кількості нових заражень і можливо збільшення хворих з коронавірусом лікарнях.
Дивіться також: Пізнати глибину культури – традиційні майстер-класи українського писанкарства у США. Відео

Напишіть відгук