Пентагон відслідковує падіння некерованої китайської ракети на Землю | NLight DC++
Пентагон відслідковує падіння некерованої китайської ракети на Землю | NLight DC++

Пентагон відслідковує падіння некерованої китайської ракети на Землю

Ракета, яку запустив Китай у вівторок, втратила керування і може увійти в атмосферу і впасти на Землю вже цими вихідними. Місце можливого падіння наразі невідоме.
В Пентагоні США запевнили: США відслідковують траекторію руху ракети і її уламків і вживатимуть закидові, якщо уламки загрожуватимуть населеним зонам.
Командування космічних сил США відслідковує рух уламків ракети, заявив речник Пентагону Джон Кірбі у середу. Корпус ракети «практично не постраждав», сказав посадовець.
Після запуску 29 квітня в Китаї ракета почала обертатись навколо Землі на високій швидкості за непостійною траекторію і поступово знижуватись.
Випадок з ракетою привернув увагу до збільшення кількості так званого «космічного сміття».
США готові співпрацювати з іншим країнами задля вирішення цієї проблеми, заявила речниця Білого дому Джен Псакі. «США віддані вирішенню проблем ризику зростання забруднення космічними уламками і збільшення діяльності в космосі, і ми хочемо співпрацювати з міжнародною спільнотою, щоб просувати лідерство і відповідальну поведінку», заявила Псакі і закликала країни до відповідальних дій у космосі.
Дивіться також: Як миле цуценя президента Ірландії захопило мережу. Відео

Напишіть відгук