Головна редакторка АР закликає розслідувати ізраїльський повітряний напад на будинок офісів міжнародних ЗМІ у Секторі Газа | NLight DC++
Головна редакторка АР закликає розслідувати ізраїльський повітряний напад на будинок офісів міжнародних ЗМІ у Секторі Газа | NLight DC++

Головна редакторка АР закликає розслідувати ізраїльський повітряний напад на будинок офісів міжнародних ЗМІ у Секторі Газа

Головна редакторка видання The Associated Press закликала до незалежного розслідування повітряного нападу Ізраїлю на будинок у Секторі Газа, де розташовані офіси засобів масової інформації.
Саллі Базбі, генеральна директорка Associated Press в інтерв’ю програмі CNN “Надійні джерела” (Reliable Sources) сказала, що їхнє бюро у Секиторі Газа впродовж останніх 15 років було розташоване у вежі al-Jalaa, і їх ніколи ніхто не попереджав, що в цій вежі можуть перебувати представники угруповання “Гамас”.
Ізраїльські війська у суботу здійснили повітряну атаку на цю вежу, давши журналістам годину на евакуацію.
Офіційний Ізраїль заявив, що “Гамас” використовував цей будинок для військової розвідки і розробок зброї.
“Ми у конфліктній ситуації”, – зазначила редакторка. – “Ми не обираємо сторін в цьому конфлікті. Ми чули, що ізраїльтяни казали, що мають докази, ми не знаємо, що це за докази”.
“На нашу думку, у даному випадку було б доцільно, якби був незалежний погляд на те, що вчора трапилось – незалежне розслідування”, – додала очільниця АР.
У неділю прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що ізраїльське військо обстріляло вежу через те, що там перебував “Гамас”.
Дивіться також: Професія з якою не буде проблем знайти роботу у США

Напишіть відгук