США можуть допомогти фінансувати побудову мережі 5G в Східній Європі – новий законопроект | NLight DC++
США можуть допомогти фінансувати побудову мережі 5G в Східній Європі – новий законопроект | NLight DC++

США можуть допомогти фінансувати побудову мережі 5G в Східній Європі – новий законопроект

Законопроект, який дозволяє урядовій американській Корпорації з фінансування розвитку надавати кошти на побудову мережі телекомунікацій 5G а також на розбудову цифрової інфраструктури в Східній Європі було подано до Конгресу США у середу.
Цей крок дозволить посилити захист від зловмисних впливів «у регіоні, де нестача інфраструктури з радянський часів, особливо наражає його на небезпеку зловмисного китайського впливу», заявили співавтори законопроекту конгресвумен від Демократичної партії Марсі Каптур та конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер.
«Сполучені Штати та наші союзники зіткнулись із зростаючою загрозою від пов‘язаних з державою компаній в Китаї, які прагнуть інфільтруватись і зашкодити демократичним установам», – заявила Каптур. Вона висловила переконання, що участь Корпорації США з фінансування розвитку у розбудові мережі 5G в Європі «створить життєздатну, прозору альтернативу для вразливого телекомунікаційного устаткування та провайдерів».
«Зростаюча загроза з боку комуністичного Китаю, особливо протягом останніх декількох років робить захист спільних комунікацій все більш важливим для Сполучених Штатів», – додає Кінзінгер.
Посол України в США Оксана Маркарова відзначила ініціативу у своєму дописі в соцмедіа. «Законопроект також передбачає допомогу таким країнам як Україна, Молдова, Грузія та країнам Західних Балкан у відновленні та посиленні телекомунікаційної інфраструктури та мереж транскордонних комунікацій», – заявила посадовиця.
Дивіться також: Президент США Джо Байден відвідав завод компанії Ford у штаті Мічиган. Відео

Напишіть відгук