Кнайсль, колишня очільниця МЗС Австрії, долучилася до Шредера у раді директорів компанії Роснефть | NLight DC++
Кнайсль, колишня очільниця МЗС Австрії, долучилася до Шредера у раді директорів компанії Роснефть | NLight DC++

Кнайсль, колишня очільниця МЗС Австрії, долучилася до Шредера у раді директорів компанії Роснефть

Контрольована російським урядом нафтовидобувна компанія Роснефть затвердила колишню австрійську міністерку закордонних справ Карін Кнайсль у раду директорів.
Кнайсель очолювала австрійське міністерство закордонних справ 2017-2019 року, потрапивши в тодішній уряд завдяки крайньоправій Австрійській партії свободи.
56-річна Кнайсль стала широко відомою після того, як 2018 року на тлі міжнародного осуду Росії за війну проти України, отруєння в Солсбері тощо вона запросила президента Володимира Путіна на своє весілля.
Карін Кнайсль регулярно публікує коментарі сайтах російської медіакомпанії RT (Russia Today), а також SNA (медіакомпанії Rossiya Segodnya), де вона часто критикує політику західних держав щодо Росії.

Тепер Кнайсль долучилася до Ґергарда Шредера, канцлера Німеччини 1998–2005 року, якого також цього тижня затвердили одним з 11 членів ради директорів компанії Роснефть, що контролює приблизно третину нафтовидобування в Росії.
Шредер зараз очолює також раду директорів швейцарської компанії Північний потік-2, а раніше впродовж кількох років очолював раду директорів Роснефть.
Ґергард Шредер працює в російській нафтовій індустрії відколи пішов з урядової роботи.
Його офіційна платня 2019 року становила $600 000, повідомляє німецький телерадіомовник DW.
Сере інших помітних членів ради директорів Роснефті також є американець, колишній керівник компанії BP Боб Дадлі, та чинний виконавчий директор BP ірландець Бернард Луні.
Дивіться також: РФ провела в ООН неформальну зустріч для поширення свого бачення подій в Україні 2014-го, – заяви США, ЄС. Відео

Напишіть відгук