Президент Байден та віце-президентка Гарріс привітали американців з Днем батька | NLight DC++
Президент Байден та віце-президентка Гарріс привітали американців з Днем батька | NLight DC++

Президент Байден та віце-президентка Гарріс привітали американців з Днем батька

Президент Байден та віце-президентка Гарріс відзначили День батька, надіславши найкращі побажання татам родин по всій країні.

«Щасливого Дня батька татам, вітчимам, дідусям та тим, хто виступає у ролі тат, які збагачують наші особистості, люблять нас беззастережно та віддають нам так багато себе кожного дня, щоб ми могли проживати життя, варті їхніх мрій та жертв», – написав у Твіттері президент Байден.
Байден наразі має двох дітей – Ешлі та Гантера. Другий син Байдена Бо, колишній генеральний прокурор штату Делавер, помер від раку мозку у 2015 році. Друга донька Байдена Наомі загинула у віці одного року в автоаварії разом з тодішньою дружиною президента Нейлою.
Віце-президентка Гарріс у себе в Твіттері з нагоди Дня батька написала, що «американські тати роблять родини сильнішими».

«Вони роблять нашу націю міцнішою. Сьогодні ми вітаємо наших тат в родинах, громадах та країні», – написала Гарріс, додавши фотографію свого чоловіка Дугласа та його двох дітей.
Другий джентльмен у неділю вситупив з промовою на церемонії натуралізації з нагоди Світового Дня біженців в приміщенні Історичного товариства Нью-Йорка.
Перша леді Джилл Байден в соцмережах також згадала про свого батька. Вона назвала «його безкінечну любов» до їх родини «якорем».

В матеріалі використани джерела The Hill
Читайте також: “Білий дім оприлюднив заяву з приводу смерті собаки Байденів​”

Напишіть відгук