США готують новий пакет санкцій проти Росії через отруєння Навального – радник із нацбезпеки | NLight DC++
США готують новий пакет санкцій проти Росії через отруєння Навального – радник із нацбезпеки | NLight DC++

США готують новий пакет санкцій проти Росії через отруєння Навального – радник із нацбезпеки

Сполучені Штати готують нові санкції проти Росії у зв’язку з отруєнням опозиціонера Олексія Навального. Про це каналу CNN повідомив радник США з національної безпеки Джейк Салліван 20 червня.
«Ми готуємо ще один пакет санкцій, які плануємо запровадити і щодо цієї справи (отруєння Навального – ред.)», – сказав Салліван. «Ми демонстрували увесь час, що ми не будемо стримувати наші удари, чи то у питанні SolarWinds, втручання у вибори чи Навального, коли йдеться про відповідь на шкідливі дії Росії», – продовжив радник Білого дому.
Він додав, що санкції будуть запроваджені, щойно США переконаються, що вони націлені на відповідні установи.
«Коли ми це зробимо, то запровадимо подальші санкції щодо хімічної зброї», – додав радник.
Раніше президент США Джо Байден заявив, що під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 16 червня порушував і тему ув’язнення Навального.
Байден, відповідаючи на запитання журналіста, сказав, що гіпотетична смерть Навального в тюрмі буде мати для Росії «катастрофічні наслідки», в першу чергу, постраждає її позиція на міжнародній арені.
У січні Олексій Навальний повернувся в Росію з Німеччини після лікування через отруєння бойовою речовиною з групи «Новачок». Політик і його прихильники впевнені, що на нього скоїла замах російська влада. У Кремлі це заперечують.
У лютому суд замінив Навальному умовний термін на реальний у справі «Ів Роше». Політик перебува в колонії у Володимирській області Росії.
У матеріалі використані джерела CNN.
Дивіться також: “Що сказали про Україну Байден та Путін у своїх заявах в Женеві”

Напишіть відгук