Про реформи та підтримку України говорили з українським міністром фінансів у Вашингтоні | NLight DC++
Про реформи та підтримку України говорили з українським міністром фінансів у Вашингтоні | NLight DC++

Про реформи та підтримку України говорили з українським міністром фінансів у Вашингтоні

Прогрес України на шляху структурних реформ а також співпраця з міжнародними фінансовими інституціями. Такі теми стали основними на зустрічі міністра фінансів України Сергія Марченка з заступником міністра фінансів США Уоллі Адеємо, що відбулась 7 липня. Про це повідомили в американському фінансовому відомстві.
«Адеємо наголосив на підтримці суверенітету та територіальної цілісності України з боку США» а також «заявив, що Сполучені Штати залишатимуться надійним партнером України на шляху втілення реформ задля більшої конкурентності та стійкості економіки і допомагатимуть в залученні інвестицій», додали у Мінфіні США.

Обговорювалась і можливість надання довгострокового державного фінансування для підтримки України, заявили в українському Міністерстві фінансів за результатами зустрічі.
Міністр фінансів України також провів зустріч з представниками Корпорації міжнародного фінансування США (U.S. International Development Finance Corporation, DFC). На зустрічі було досягнуто домовленість про «розширення інвестування в українські приватні проекти», йдеться в повідомленні українського відомства.
Віце-президент України з економічних питань Олексій Любченко оголосив в понеділок, що під час візиту до США Марченко «проведе переговори з Міжнародним валютним фондом».
Дивіться також: Захист світу від дезінформації обговорили у штаб-квартирі ООН. Відео

Напишіть відгук