США направлять на Гаїті експертів для оцінки потреб країни в сфері безпеки | NLight DC++
США направлять на Гаїті експертів для оцінки потреб країни в сфері безпеки | NLight DC++

США направлять на Гаїті експертів для оцінки потреб країни в сфері безпеки

Сполучені Штати направляють на Гаїті групу експертів з безпеки на правоохоронної галузі, щоб визначити, яку допомогу може надати Вашингтон після вбивства президента Гаїті, заявив в неділю Пентагон, повідомляє агентство Рейтер.
«Сьогодні міжвідомча команда, яка складається переважно з працівників Міністерства внутрішньої безпеки та ФБР, направляється на Гаїті, щоб подивитись, як ми можемо допомогти провести розслідування», сказав в інтерв’ю каналу Fox News речник Пентагону Джон Кірбі.
Після повернення в США група поінформує президента Джо Байдена, який «потім прийме рішення про подальші дії», заявив Reuters високопоставлений співробітник адміністрації Байдена.
Гаїті звернулося до США за допомогою в розслідуванні вбивства президента Жовенеля Моїза в Порт-о-Пренсі в середу, яке занурило цю острівна держава в стан ще більшого хаосу. Влада Гаїті заявили, що серед підозрюваних у вбивстві – двоє американців.
Поки неясно, які американські відомства відправляють своїх представників в Гаїті, і як довго вони там пробудуть. Представник адміністрації заявив у неділю, що Вашингтон також буде консультуватися з регіональними партнерами і ООН.
Раніше США відхилили прохання Гаїті про направлення туди контингенту військовослужбовців.
В матеріалі використані джерела Рейтер та Fox News
Читайте також: “Поліція Гаїті застрелила чотирьох і затримала ще двох чоловіків, яких підозрюють у вбивстві президента країни”

Напишіть відгук