Міністерство внутрішньої безпеки США наказало посилити захист трубопроводів від кібератак | NLight DC++
Міністерство внутрішньої безпеки США наказало посилити захист трубопроводів від кібератак | NLight DC++

Міністерство внутрішньої безпеки США наказало посилити захист трубопроводів від кібератак

Міністерство внутрішньої безпеки США у вівторок зобов’язало власників і операторів ключових трубопроводів, по яких транспортуються небезпечні рідини і природний газ, забезпечити «гостро необхідні заходи захисту від кібервтручань».
Це вже друга директива Управління транспортної безпеки міністерства з травня цього року. Перша була видана після того, як злам комп’ютерних систем трубопровідної компанії Colonial Pipeline на кілька днів паралізував поставки палива на південному сході США.
У відомстві заявили, що рішення пов’язане із «загрозою, що зберігається для кібербезпеки трубопровідних систем».

«Життя і благополуччя американського народу залежать від нашої колективної здатності захистити критично важливу інфраструктуру нашої країни від загроз, що розвиваються», – заявив міністр внутрішньої безпеки Алехандро Майоркас.
Директива вимагає, щоб перераховані відомством трубопроводи вжили певних заходів для захисту від атак з використанням програм-вимагачів та інших загроз в сфері інформаційних технологій, впровадили план дій в надзвичайних обставинах, а також провели перевірку своїх систем кібербезпеки.
У статті використано матеріали Reuters.
Дивіться також: У 5 річницю вбивства журналіста Павла Шеремета, США закликали Україну захищати права і свободи журналістів

Напишіть відгук