Високопосадовиці Білого дому провели зустріч із захисниками прав трансгендерів | NLight DC++
Високопосадовиці Білого дому провели зустріч із захисниками прав трансгендерів | NLight DC++

Високопосадовиці Білого дому провели зустріч із захисниками прав трансгендерів

Радниця Білого дому з питань внутрішньої політикм Сьюзен Райс та спів-голова ради гендерної політики Джулісса Рейнозо провели у Білому домі круглий стіл із захисниками прав кольорових жінок трансгендерів. Відповідну заяву розміщено на сайті Білого дому. Як повідомляється, учасники обговорили “епідемічні рівні насильства та нападок, з якими стикаються кольорові жінки та дівчата трансгендери”.
“Ми будемо працювати з усією адміністрацією, щоб просувати справедливість для транс осіб в Америці”, – заявила Райс у Twitter.

Як раніше повідомляв “Голос Америки”, у червні Джо Байден заявив, що майже 14 відсотків співробітників федеральних відомств, призначених до адміністрації відносять себе до спільноти ЛГБТК (лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів і квірів). Байден також оголосив червень 2021 місяцем гордості спільноти ЛГБТК+. Відповідна заява була розміщена на сайті Білого дому. Заява вказала на історичні віхи поступу руху за рівноправ’я ЛГБТК+, поступ та виклики перед урядом США щодо захисту ЛГБТК+ осіб, та ін.
У лютому Байден підписав президентський меморандум, яким наказав усім урядовим агенціям, які є активними за межами США, гарантувати, що дипломатія та міжнародна допомога Сполучених Штатів Америки просувають та захищають права людини лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендрів, квірів та інтерсексів у світі.
У 2019-му році Джо Байден заявив, що із з дитинства з симпатією ставився до одностатевих пар. За його словами, одного разу, коли він та його батько стали свідками поцілунку двох чоловіків, батько пояснив, що чоловіки просто люблять один одного.
Дивіться також: Історія українця, який зробив вагомий внесок у програму НАСА «Шаттл»

Напишіть відгук