США можуть ввести масковий режим і для вакцинованих осіб | NLight DC++
США можуть ввести масковий режим і для вакцинованих осіб | NLight DC++

США можуть ввести масковий режим і для вакцинованих осіб

Головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі заявив, що Центри США з контролю та запобігання хворобам (CDC) «активно розглядають» можливість запровадити масковий режим для вакцинованих осіб.
Американські епідеміологи розглядають можливість змінити правила носіння масок на тлі зростання кількості інфікованих COVID-19 у США, заявив Фаучі це в неділю в програмі CNN State of the Union.
«Ми рухаємося у невірному напрямку», – додав він про стан заражень коронавірусом в країні.
Фаучі закликав американців пройти щеплення. «Це питання в основному стосується невакцинованих, і це є причиною, чому ми закликаємо невакцинованих людей піти і отримати вакцину», – говорить Фаучі.
Наразі CDC рекомендує невакцинованим особам носити маски в громадських місцях. Ті, хто пройшов щеплення від COVID-19 можуть перебувати в громадських місцях без масок, йдеться в рекомендаціях.
Як повідомляв «Голос Америки», у США зростає кількість захворювань, шпиталізацій та смертей внаслідок зараження коронавірусом. Про це свідчать дані Центрів із контролю та профілактики захворювань США.
Минулого тижня в країні щодня в середньому виявляли близько 43 700 нових випадків зараження, це на 65% вище попереднього тижня, і втричі вище, ніж два тижні тому, повідомляють Центри із контролю та профілактики захворювань США.
У США повністю вакциновано майже 49% населення.
В статті використано матеріали АР, CNN.
Дивіться також: Студія Вашингтон. США запровадили санкції проти міністра безпеки Куби

Напишіть відгук