Олімпіада: Ледекі принесла по дві золоті та срібні медалі команді США, Світоліна здобула бронзу для України | NLight DC++
Олімпіада: Ледекі принесла по дві золоті та срібні медалі команді США, Світоліна здобула бронзу для України | NLight DC++

Олімпіада: Ледекі принесла по дві золоті та срібні медалі команді США, Світоліна здобула бронзу для України

24-річна американська плавчиня Кеті Ледекі завершує свою участь в Олімпійських іграх у Токіо з двома золотими та двома срібними медалями.

В суботу Ледекі здобула золото в запливі на 800 метрів вільним стилем.
В інтерв‘ю NBC після фінішу, плавчиня сказала, що не збирається йти з великого спорту, а має намір взяти участь і в наступних олімпіадах.
Ледекі завоювала своє перше золото на Олімпіаді в Лондоні в 2012 році і має сім золотих олімпійських медалей і 10 олімпійських медалей загалом.
«Це не останній мій заплив, – говорить Ледекі. – Я щонайменше збираюсь на ‘24 чи ‘28. Побачимо».
Українська тенісистка Еліна Світоліна виборола бронзу Олімпіади-2020. Україна вперше отримала олімпійську медаль в тенісі.

Ця бронзова медаль стала п‘ятою для української команди на іграх.
Наразі Китай має найбільше золотих медалей на цих Олімпійських іграх – 21, Японія – 17 і США -16. Загалом найбільше медалей цих ігор наразі мають США та Китай – по 46.
Україна здобула п‘ять медалей – всі бронзові.
Олімпіада відбувається з дотриманням значних протиепідемічних обмежень на тлі нової хвилі COVID-19. Кількість глядачів на іграх суворо обмежено, учасники Олімпіади не можуть виходити за межі олімпійських об‘єктів, або користуватись громадським транспортом.
В Японії минулого тижня було зафіксовано найбільші у кількість нових заражень на COVID-19 з початку пандемії. В країні розширено зону надзвичайного стану.
Дивіться також: У випуску журналу Інституту Гаррімана українське місто Одеса було презентоване, як російське: чи вдалося виправити помилку? Відео

Напишіть відгук