Мін‘юст США: російські хакери зламали комп‘ютери у службах 27 прокурорів | NLight DC++
Мін‘юст США: російські хакери зламали комп‘ютери у службах 27 прокурорів | NLight DC++

Мін‘юст США: російські хакери зламали комп‘ютери у службах 27 прокурорів

Міністерство юстиції США заявило, що хакери, відповідальні за масштабний кібернапад SolarWinds, минулого року зламали акаунти в службах більше двох десятків прокурорів у США в 15 штатах та окрузі Колумбія.
Про це йдеться в доповненні до заяви щодо нападу SolarWinds, виданому у п’ятницю.
Зловмисники мали доступ до зламаних акаунтів з травня по грудень 2020 року, йдеться в заяві. «Такі дані включають всі надіслані, отримані та збережені електронні листи, додатки, які були в цих акаунтах протягом цього часу», – додали у відомстві.
Атака стала частиною масштабного кібернападу Solarwinds, що відбувся наприкінці минулого року і під час якого, хакерам вдалось скористатись із вразливих елементів платформи SolarWinds Orion, щоб отримати доступ до урядових мереж США а також мереж багатьох компаній.
США в квітні звинуватили російську зовнішню розвідку в нападі. У відповідь на кібернапад та зусилля Росії з втручання у вибори, 15 квітня США оголосили про висилку 10 дипломатів а також запровадили додаткові санкції щодо Росії.
Росія заперечує свою відповідальність.
Дивіться також: Палата представників США схвалила законопроект, який передбачає, серед іншого, допомогу для України. Відео

Напишіть відгук