НАСА шукає бажаючих рік жити в умовах наближених до марсіанських | NLight DC++
НАСА шукає бажаючих рік жити в умовах наближених до марсіанських | NLight DC++

НАСА шукає бажаючих рік жити в умовах наближених до марсіанських

Національна космічна агенція США НАСА набирає три команди по чотири особи, які бажали б провести рік в умовах наближених до марсіанських.
«Марс кличе!» – йдеться в повідомленні установи.
В рамках «річної місії в умовах, що симулюють життя у віддалених світах», НАСА проводитиме спостереження за учасниками експерименту. Четверо осіб будуть мешкати в приміщенні, де на території у 160 метрів квадратних буде створено умови, подібні до умов, з якими можуть зіткнутись астронавти на Червоній планеті.
Приміщення будуть побудовані з допомогою технології тривимірного друку.
«Аналогова місія є надзвичайно важливим етапом тестування для оцінки складних потреб проживання на поверхні Марсу, – говорить Грейс Дуглас, провідна науковиця Служби передових технологій продуктів харчування НАСА. – Симуляція на Землі допоможе нам зрозуміти та відповісти на фізичні та ментальні виклики, з якими зіткнуться астронавти перед польотом».
Серед завдань, які можуть виконувати учасники експерименту – симуляція виходу в космос, наукові дослідження, використання засобів віртуальної реальності та робототехніки, обмін інформацією, заявили в НАСА.
Дивіться також: Перші результати перепису населення, яке провели 2020-го у CША. Відео

Напишіть відгук