США використають 18 літаків комерційних компаній для перевезення евакуайованих з Афганістану | NLight DC++
США використають 18 літаків комерційних компаній для перевезення евакуайованих з Афганістану | NLight DC++

США використають 18 літаків комерційних компаній для перевезення евакуайованих з Афганістану

Пентагон заявив у неділю, що США використають 18 літаків комерційних компаній для перевезення евакуйованих з Афганістану. Літаки, в тому числі лайнери авіакомпаній United, American Airlines і Delta не здійснюватимуть рейси в Кабул, але будуть використовуватися для перевезення людей, вже вивезених з Афганістану, йдеться у повідомленні міноборони США.
Літаки «будуть використовуватися для подальших перевезень пасажирів з тимчасових притулків і тимчасових проміжних баз», наголошується в заяві представника Пентагону Джона Кірбі, поширеному в неділю. В повідомленні йдеться, що такий крок дозволить військовим літакам зосередитись на операціях в Кабулі та за його межами.
«Міністерство оборони не очікує серйозного впливу задіяння [Цивільного резервного повітряного флоту] на комерційні рейси», – заявив представник Пентагону Джон Кірбі.
Це буде третій випадок використання Цивільного резервного повітряного флоту. Вперше до нього вдалися під час війни в Перській затоці в 1990-1991 році, а потім – під час вторгнення в Ірак в 2002-2003 році.
В матеріалі використані джерела Reuters та Міністерства оборони США.
Читайте також: “В Україні зустріли другий евакуаційний борт з Афганістану”

Напишіть відгук