Блінкен та Ландсбергіс обговорили репресії в Білорусі | NLight DC++
Блінкен та Ландсбергіс обговорили репресії в Білорусі | NLight DC++

Блінкен та Ландсбергіс обговорили репресії в Білорусі

Держсекретар США Ентоні Блінкен в суботу телефоном обговорив з міністром закордонних справ Литви Габріелюсом Ландсбергісом репресії щодо громадянського суспільства в Білорусі. Про це йдеться у повідомленні речника Держдепартаменту США Неда Прайса, розміщеному на сайті відомства.
Блінкен і Ландсбергіс підтвердили міцність і широту американо-литовських відносин. «Держсекретар і міністр закордонних справ підтвердили нашу непорушну підтримку білоруського продемократичного руху і закликали режим Лукашенка негайно припинити репресії щодо білорусів і його кампанію по організації незаконних потоків мігрантів через кордони [Білорусі]», – повідомив Прайс
Очільники закордонних відомств США та Литви також обговорили питання Китаю. «Держсекретар Блінкен підкреслив непорушну солідарність США з нашим союзником по НАТО і партнером по ЄС, Литвою, в умовах примусової поведінки з боку Китайської Народної Республіки», – цдеться в повідомленні Держдепартаменту.
Читайте також: “Оглядачі критикують МВФ після повідомлень ЗМІ, що міжнародна установа може надати Білорусі майже мільярд доларів”

Напишіть відгук