Теракти 9/11 досі впливають на американців та їхні рішення – опитування Gallup | NLight DC++
Теракти 9/11 досі впливають на американців та їхні рішення – опитування Gallup | NLight DC++

Теракти 9/11 досі впливають на американців та їхні рішення – опитування Gallup

Через 20 років після терактів у США 11 вересня чимало американців визнають, що ця подія досі впливає на їхнє життя та ухвалення рішень.
За даними опитування центру Gallup, на сьогодні 26% мешканців США визнали, що після цих терактів вони досі бояться літати, 27% мають страх перед висотними будинками, а 36% бояться подорожувати за кордон.
37% респондентів також сказали, що не почуваються добре у великих натовпах людей.
У висновках дослідження йдеться, що ці цифри не дуже відрізняються від показників опитування, що проводилось відразу після терактів у США.
Дослідники виявили, що люди без вищої освіти з низькими заробітками та ті, яким за 50, більш схильні мати страх перед польотами, великими натовпами та висотними будинками.
Майже третина опитаних висловили низький рівень віри у здатність США виграти війну проти тероризму.
“Зменшення віри у перемогу США на війні очевидне серед прихильників усіх (політичних – ред.) партій”, – йдеться у звіті соціологічного центру.
У іншому опитуванні цього ж центру мовиться про зниження впевненості серед американців у здатності уряду захистити своїх громадян.
“До атаки 26 серпня на американських військових в аеропорту Кабула більшість американців, 59%, були дуже або якоюсь мірою впевнені, що уряд США може захистити своїх громадян від тероризму”, – пишуть автори дослідження Gallup.
“Цей рівень впевненості зараз суттєво менший, ніж у 2011 році (75% впенених), або відразу після атак 9\11 (88% впевнених)”, – мовиться у звіті.
36% американців сказали, що вони “дуже” або “трохи” стурбовані тим, що можуть стати жертвою тероризму.
Опитування Gallup проводилось на основі телефонних інтерв’ю, проведених від 2 до 17 серпня серед людей віком від 18 років, що проживають у всіх 50 штатах США та в окрузі Колумбія.
Дивіться також: За останній тиждень серпня у США зареєстрували 204 000 випадків заражень на COVID-19 серед дітей

Напишіть відгук