Галібаренко розпочала роботу в якості глави місії України при НАТО | NLight DC++
Галібаренко розпочала роботу в якості глави місії України при НАТО | NLight DC++

Галібаренко розпочала роботу в якості глави місії України при НАТО

Наталя Галібаренко очолила місію України при НАТО. Новопризначена глава місії у понеділок зустрілася з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, йдеться в соцмережевому дописі представництва України в Альянсі.
На зустрічі посадовці домовились спільно працювати над поглибленням відносин між Україною та НАТО, додали в представництві.

“Щиро вдячна пану Столтенбергу за можливість зустрітися в мій перший робочий день на посаді”, – написала Галібаренко у Twitter.
До липня 2020 року Галібаренко обіймала посаду посла України у Великій Британії. На посаду глави місії України при НАТО Зеленський призначив Галібаренко 30 липня 2021 року. Протягом 2017-2019 років цю посаду обіймав Вадим Пристайко.
Курс України на членство в НАТО закріплено в Конституції з 2019 року. В інтерв’ю CNN Зеленський заявив, що в ході зустрічі 1 вересня з американським лідером Джо Байденом протягом півгодини обговорював перспективи вступу України в НАТО.
«Я запитав дуже прямо президента Байдена про членство України в НАТО, коли це може бути. Він відповів, не всі слова можуть бути точними, але головні його слова: «Я думаю, ви повинні бути там, але це не лише моє рішення», – заявив Зеленський в інтерв’ю телеканалу CNN, частина якого оприлюднена 12 вересня, пише Радіо Свобода.
Дивіться також: Що думають про свою місію в Афганістані американські військові. Відео

Напишіть відгук