Очільник Пентагону відвідає Україну наступного тижня | NLight DC++
Очільник Пентагону відвідає Україну наступного тижня | NLight DC++

Очільник Пентагону відвідає Україну наступного тижня

Міністр оборони США Ллойд Остін планує відвідати Україну в рамках візиту до Європи наступного тижня. Про це під час брифінгу для преси повідомив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі.
Остін відвідає Грузію, Україну та Румунію “а також завершить цей важливий візит зустріччю з союзниками та партнерами в Брюсселі на засіданні міністрів оборони країн НАТО”, заявив Кірбі.
Речник пообіцяв надати більше інформації про візит у наступні декілька днів.
Як повідомляв Голос Америки, цього тижня в Україну прибув перший вантаж американського бойового спорядження та засобів військової допомоги, які Білий дім направив Києву в серпні. Тоді президент Джо Байден погодив виділення Україні додаткових 60 мільйонів доларів військової допомоги.
Серед нового вантажу – медичне майно, озброєння, необхідні боєприпаси, високоточне озброєння та засоби радіолокаційного спостереження, повідомили в Міністерстві оборони України. Планується, що вантажі надійдуть декількома партіями. Перша з них прибула до міжнародного аеропорту “Бориспіль” 10 жовтня.
“Надання додаткової безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Збройним Силам України є черговим свідченням непорушного стратегічного партнерства між нашими державами”, – прокоментували в Міноборони України.
Нагадаємо, наприкінці серпня США пообіцяли надати Україні додаткові 60 мільйонів військової допомоги. В адміністрації Байдена заявили, що це було необхідним через “значне зростання військової активності Росії вздовж кордонів України”, а також через порушення режиму тиші та інші провокації.
Дивіться також: 700 тисяч прапорців: Візуалізація масштабів трагедії КОВІД-19 у серці Вашингтона. Відео

Напишіть відгук