Американські діти зможуть отримати вакцину вже в листопаді – Фаучі | NLight DC++
Американські діти зможуть отримати вакцину вже в листопаді – Фаучі | NLight DC++

Американські діти зможуть отримати вакцину вже в листопаді – Фаучі

Ентоні Фаучі в неділю заявив, що діти у США віком від 5 до 11 років зможуть отримати вакцину вже у перший чи другий тиждень листопада. Про це головний медичний радник Білого дому заявив в програмі каналу ABC «Цього тижня».
У п’ятницю компанія Pfizer оприлюднила дослідження, яке вказує на те, що вакцина їх виробництва має ефективність майже 91% проти коронавірусу для дітей віком від 5 до 11 років, пише видання The Hill. При чому ефективність вакцини проти нового штаму Дельти виявилась також як я проти оригінального штаму, якщо дітям дати дві дози у 10 мікрограм, з трьома тижнями перерви між дозами.
Пізніше у п’ятницю Адміністрація з контролю за харчами та ліками США (FDA) заявила, що користь від вакцини Pfizer перевищує ризики від щеплення. У вівторок FDA має провести обговорення, де буде вирішено, чи рекомендувати використання вакцини Pfizer для дітей.
У матеріалі використані джерела The Hill та ABC.
Читайте також: “Світові ЗМІ про Україну: фейкові довідки про щеплення, низький рівень вакцинації та найвищий рівень смертності від Ковід-19″

Напишіть відгук