Кількість смертей від коронавірусу у США у 2021 році уже перевищила минулорічний показник | NLight DC++
Кількість смертей від коронавірусу у США у 2021 році уже перевищила минулорічний показник | NLight DC++

Кількість смертей від коронавірусу у США у 2021 році уже перевищила минулорічний показник

Кількість смертей від коронавірусу у США у 2021 році перевищила минулорічний показник, повідомляє The Hill. За даними Університету Джонса Гопкінса, COVID-19 забрав загалом понад 770 тисяч життів американців, при чому офіційні дані Центрів з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США​ (CDC) свідчать, що показник цього року уже перевищив 2020 рік.
Раніше відповідно до тенденції такий самий прогноз озвучувало видання Wall Street Journal.
Майже 70% населення Сполучених Штатів – повністю щеплені від коронавірусу, майже 60% – вважаються частково імунізованими. Американська влада нещодавно офіційно схвалила вакцинацію від COVID-19 для усього населення, старшого за 5 років, відтак у країні розпочали щеплювати школярів.

Офіційний прогноз CDC щодо смертності від коронавірусу у США

Хоча із початком кампанії з вакцинації у США спостерігалась позитивна тенденція до зменшення зараження й смертності, кількість нових випадків захворювання почала знову збільшуватись із початком осені. Минулого тижня 29 штатів відзначили зростання захворюваності.
Офіційний прогноз CDC також передбачає збереження тренду зі зростання рівня зараження і смертності у США.

Щоденні показники CDC захворюваності на COVID-19 у США

Найбільшу хвилю заражень коронавірусом Сполучені Штати пережили узимку 2020-2021 року, другий найбільший пік відбувся у липні-жовтні цього року.
Як “Голос Америки” повідомляв раніше, у США підсилювачі вакцин проти COVID-19 тепер рекомендовані усім дорослим. “Щеплення-підсилювачі продемонструвати здатність безпечно підвищувати захист людей проти інфекції та важкого перебігу хвороби та є важливим інструментом охоронони здоров’я для посилення нашого захисту від вірусу із наближенням зимових свят”, – відзначила очільниця Центрів з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США Рошель Валенськи.
У матеріалі використано джерела: The Hill, Johns Hopkins University​, CDC
Дивіться також: ​Мініатюрне мистецтво: чому інколи потрібно 10 років аби створити одну поштову марку. Відео

Напишіть відгук