У Каліфорнії стрімко росте кількість випадків зараження Омікроном  | NLight DC++
У Каліфорнії стрімко росте кількість випадків зараження Омікроном  | NLight DC++

У Каліфорнії стрімко росте кількість випадків зараження Омікроном 

50-70% нових випадків заражень коронавірусом в найбільш густонаселених районах американського штату Каліфорнія припадає на штам Омікрон – повідомляє ABC з посиланням на інформацію епідеміологів.
Округ Лос-Анджелес, найбільш густонаселений у штаті, повідомив про понад 10000 нових випадків у п’ятницю, що є вдвічі вищим ніж кількість випадків у середу. Звітність про випадки може затримуватись, через свята.
Департамент охорони здоров’я Сан-Франциско повідомив у четвер, що кількість випадків заражень у Сан-Франциско зростає в три рази швидше, ніж під час літнього сплеску. Чиновники попереджають, що «заразність значно вища, і що в Сан-Франциско, ймовірно, будуть високі показники госпіталізації в найближчі тижні».
«Омікрон поширюється дуже швидко, і всі докази вказують на той факт, що нам потрібно робити більше, щоб захистити себе та інших від інфекції, – сказав д-р Грант Колфакс, директор охорони здоров’я департаменту охорони здоров’я Сан-Франциско. – Бустери зараз є ключовими для вашого власного захисту та тих, кого ви любите».
Як повідомляє видання Los Angeles Times у зв’язку зі зростанням кількості випадків, представники влади округу Лос-Анджелес оголосили в п’ятницю, що вони розширюють тестування на COVID-19, включаючи перезапуск програми тестування вдома. Попит на тестування особливо зріс перед Різдвяними святами.
Зараз Омікрон «виявляють у зростаючих пропорціях у стічних водах у кількох регіонах по всій Каліфорнії», – повідомив Департамент охорони здоров’я Каліфорнії.
Барбара Феррер, директор громадського здоров’я округу Лос-Анджелес, розповіла, що це зростання кількості випадків є «одним із найкрутіших підйомів, які ми коли-небудь бачили під час пандемії».
«Ці цифри дають зрозуміти, що у святковий день ми потрапили в дуже складний час, — сказала вона. – Якщо кількість наших випадків продовжуватиме зростати швидкими темпами протягом цього та наступного тижнів, ми побачимо кількість випадків, яких ніколи раніше не бачили».
У статті використані дані Los Angeles Times, ABC
Дивіться також:Унікальна горілка: У Каліфорнії випадково виготовили міцний напій з присмаком димку та барбекю. Відео

Напишіть відгук