Захворюваність на COVID-19 у США побила рекорд за весь час пандемії – понад 265 тисяч нових випадків за добу | NLight DC++
Захворюваність на COVID-19 у США побила рекорд за весь час пандемії – понад 265 тисяч нових випадків за добу | NLight DC++

Захворюваність на COVID-19 у США побила рекорд за весь час пандемії – понад 265 тисяч нових випадків за добу

Кількість нових випадків COVID-19 у Сполучених Штатах за останні сім днів перевищила 265 тисяч за добу, повідомляє CNN із посиланням на дані Університету Джонса Гопкінса.
Попередній пік пандемії у країні був зафіксований в січні 2020 року – тоді виявляли 250 тисяч нових заражень за добу.
Директорка Центрів з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США (CDC) Рошель Валенськи заявила в інтерв’ю каналу MSNBC, що уважно стежить за кількістю хворих у країні та потенційним впливом зростання захворюваності на систему охорони здоров’я.
“Хоча деякі дані з інших країн свідчать про те, що при зараженні новим штамом «Омікрон» хворобу перенести легше, поки рано говорити про те, як розповсюдження цього штаму може позначитися на епідеміологічній ситуації в США, особливо з урахуванням нерівномірності вакцинації”, – сказала Валенскі. – “У нас може бути ще дуже багато нових випадків, тому в лікарнях може опинитися багато пацієнтів із тяжкою формою захворювання”.
Посадовиця нагадала, що повна вакцинація та третє щеплення підсилювачем найкраще захищає від коронавірусу.
Найвищі добові показники захворюваності у вівторок були зафіксовані у штатах Нью-Йорк (майже 41 тияча нових випадків) та Каліфорнія (більше 30 тисяч випадків). Також високий рівень поширення у Техасі та Огайо.
За оцінками CDC, станом на 25 грудня на “Омікрон” припадало 58,6% від усіх виявлених у США нових випадків коронавірусу.
У матеріалі використано джерела: CNN, MSNBC, російськомовна служба “Голосу Америки”, Johns Hopkins University
Дивіться також: Без телефону, без туалету: Чи українські бомбосховища підготовлені до війни? Відео

Напишіть відгук