Новорічні святкування в Нью-Йорку, Маямі відбудуться, попри новий спалах COVID-19 | NLight DC++
Новорічні святкування в Нью-Йорку, Маямі відбудуться, попри новий спалах COVID-19 | NLight DC++

Новорічні святкування в Нью-Йорку, Маямі відбудуться, попри новий спалах COVID-19

Новорічні святкування на головній площі Нью-Йорка не скасовуться, однак відбудуться із значними обмеженнями, на тлі збільшення заражень на коронавірус.
Кількість гостей на Таймс сквер обмежено 15 000 осіб, що на 75% менше, ніж приходило зустрічати Новий рік перед пандемією.

Пробний запуск конфетті в Нью-Йорку перед новорічними святкувннями, грудень 2021 року

Щоб подивитись на традиційне спускання кришталевої кулі в Нью-Йорку, глядачі старше 5 років повинні будуть пред’явити довідку про вакцинацію. Обов’язковим також є носіння маски.

Після двох років перерви, в центрі Маямі, Флорида, відбудеться велике шоу феєверків та концерт.
А от традиційне спускання “Великого апельсина” в Маямі замінять на лазерний аналог, після того, як у членів відповідальної команди виявили коронавірус. “Цифрове лазерне шоу “Великий апельсин” буде створено із традиційним відліком часу до Нового року”, – заявили в місцевій владі.

В найпівденнішому континентальному місті США Кі-Весті, після річної перерви поновлять традицію спуску гіганського “Бордового черевика” над вулицею барів та ресторанів міста. Цій традиції більше 20 років.
Місто Атланта в штаті Джорджія скасувало традиційну “спускання персика”, через збільшення кількості заражень на COVID-19, повідомляють ЗМІ.
Дивіться також: Колядники у Нью-Йорку поєднали українські, американські та англійські Різдвяні пісні. Відео

Напишіть відгук