Макрон попереджає французів, що вони відчують наслідки російської війни | NLight DC++
Макрон попереджає французів, що вони відчують наслідки російської війни | NLight DC++

Макрон попереджає французів, що вони відчують наслідки російської війни

Президент Франції Еммануель Макрон сказав французьким фермерам 26 лютого, що російська війна в Україні та жорсткі санкції, які західні держави запровадили проти Росії, матимуть довготривалі та серйозні наслідки для французького сільськогосподарського сектору, найбільшого в Європейському Союзі.
Тим часом український президент Володимир Зеленський написав у той же день в Твіттері, що розмовляв з президентом Макроном.«До нас прямує зброя та обладнання від наших партнерів. Антивоєнна коаліція діє!», – написав Зеленський.«Ця криза вже почалася і ця війна триває», – сказав Макрон на Паризькому фермерському шоу в суботу.
За словами Макрона, торговельні обмеження через санкції ЄС проти Росії впливатимуть на французький експорт, наприклад вино та зерно, а подальше зростання цін на енергоносії вплине на виробників.Агентство Reuters пише, що «криза в Україні посилює волатильність на сільськогосподарських ринках, а ф’ючерси на пшеницю в Парижі досягли рекордного рівня в четвер. Фермери також стурбовані, що криза може посилити напруженість у постачанні добрив і порушити весняний вегетаційний період для сільськогосподарських культур».

Напишіть відгук