16 осіб постраждало через стрілянину в Нью-Йорку | NLight DC++
16 осіб постраждало через стрілянину в Нью-Йорку | NLight DC++

16 осіб постраждало через стрілянину в Нью-Йорку

У Пентагоні наразі не можуть підтвердити заяви з України про використання Росією хімічної зброї, білого фосфору, у Маріуполі. Про це у вівторок заявив високопосадовець Міністерства оборони США, повідомляє кореспондент “Голосу Америки” Джефф Селдін.
Як повідомляється, в уряді США досі аналізують ситуацію.
Як вказує Селдін у Пентагоні заявили, що на заваді оцінці ситуації, відсутність доступу до Маріуполя, неможливість спілкуватись із лікарями.
Посадовець США наголосив, що Вашингтон серйозно ставиться до повідомлень про використання Росією хімічної зброї з огляду на попередні прецеденти.
При цьому, вказав посадовець, встановити факт використання зброї дистанційно за даними спостережень нелегко.
“Це складно довести без присутності на місці”, – наводить слова посадовця Селдін.
Міноборони США також вважає, що на поточний момент Росія зберігає “дещо понад 80%” сил, які від початку накопичила проти України.
У Пентагоні також вказали, що щоденно здійснюють поставки військової допомоги до України.
За словами високопосадовця Пентагону, Росія нині сконцентрувала більшість своїх повітряних ударів в Україні на сході та заході.
Як повідомляє “Интерфакс”, у вівторок президент Росії Володимир Путін заявив, що у минулому інформація США про наявність хімічної зброї стала приводом для вторгнення американських військ в Ірак.
У березні президент США Байден заявив, що Вашингтон відповість у разі використання Росією хімічної зброї. Генсек НАТО Столтенберг заявляв, що Застосування хімічної, або ядерної зброї Росією проти України стане фундаментальною зміною природи конфлікту.
У статті використано матеріали “Интерфакс”.

Напишіть відгук