Остін та Умєров обговорили законопроєкт про допомогу США Україні та нагальні потреби ЗСУ | NLight DC++
Остін та Умєров обговорили законопроєкт про допомогу США Україні та нагальні потреби ЗСУ | NLight DC++

Остін та Умєров обговорили законопроєкт про допомогу США Україні та нагальні потреби ЗСУ

Ситуацію на полі бою в Україні та нагальні потреби ЗСУ обговорили 5 квітня телефоном міністри оборони США та України Ллойд Остін та Рустем Умєров.
Про це повідомила заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх.
“Міністр оборони США Ллойд Остін ІІІ обговорив сьогодні з міністром оборони України Рустемом Умєровим розвиток ситуації на полі бою та вплив російських повітряних атак, що тривають, на цивільну критичну інфраструктуру”, – мовиться у заяві Сінгх.
Умєров та Остін в розмові підтвердили нагальність ухвалення Конгресом законопроєкту про виділення Україні фінансової допомоги США та обговорили “найбільш нагальні потреби” України.
Глава Пентагону Остін у мережі Х (колишня Twitter) написав, що сторони обговорили “нагальну потребу України в додаткових ППО та артилерійській підтримці”.

“Запит президента Байдена щодо додаткової підтримки національної безпеки залишається критичним, щоб Україна мала можливість продовжувати боротьбу з російською агресією”, – зазначив Остін.
Як писав Голос Америки, Спікер Палати представників Майк Джонсон раніше натякав на можливість швидкого розгляду пакета допомоги Україні, однак, як повідомило у середу, 3-го квітня, агентство Bloomberg, розгляд Палатою представників допомоги Україні малоймовірний до середини квітня, а можливо, й пізніше, адже спікер Джонсон досі шукає способи пом’якшити опозицію до нього крайньоправих республіканців.
Імовірно, пише Bloomberg, рішення про те, в якому напрямку й у якому форматі рухатись далі, спікер може ухвалити протягом цих вихідних, 6-7-го квітня.
Що стосується суті пакета допомоги, то Джонсон говорив про законопроєкт із певними оновленнями, який буде відрізнятися від того, який був ухвалений Сенатом у лютому цього року. Втім, команда Джонсона поки не оприлюднила конкретних напрацювань.

Напишіть відгук