Американські законодавці після візиту на Чернігівщину говорять про необхідність допомоги Україні | NLight DC++
Американські законодавці після візиту на Чернігівщину говорять про необхідність допомоги Україні | NLight DC++

Американські законодавці після візиту на Чернігівщину говорять про необхідність допомоги Україні

Учасники делегації американських сенаторів і конгресменів, які відвідали Україну та зустрілися з президентом Володимиром Зеленським, наголосили на важливості продовження допомоги від США Україні.
Зокрема, конгресмен-демократ Майк Квіглі написав у мережі Х: “Ми повинні допомогти [українцям] пройти через це” та наголосив, що саме допомога США дала “українському народу можливість продовжувати відсіч” та унеможливила знищення України.
Після зустрічі з членами делегації президент України Володимир Зеленський заявив, що цей особистий візит американських законодавців був важливим для того, щоб вони могли на власні очі переконатися у тому, що Росія робить з українськими регіонами, які не мають протиповітряного захисту і тими, що опинилися тимчасово під російською окупацією.
“Важливо, що партнери бачать особисто, що відбувається в Україні, у наших регіонах, які обстрілюють російські терористи і які пережили російську окупацію”, – написав Зеленський у соцмережах, наголошуючи, що провів зустріч на Чернігівщині.

Зеленський пише, що поінформував законодавців США про ситуацію на передовій, першочергові потреби армії та про масштаби незаконної депортації українських дітей до Росії.
Він також додав, що ухвалення Конгресом США рішення про подальшу підтримку України зміцнить її “та життя загалом”.
До складу делегації увійшли сенаторка від Республіканської партії Джонні Ернст, члени Палати представників від Демократичної партії Вайлі Нікел, Том Своззі, Майкл Квіглі та від Республіканської партії Ешлі Гінсон і Чак Едвардс, інформує Радіо Свобода.
Кожному з них подякувала посолка України у США Оксана Маркарова. У мережі Х дипломатка написала: “Дякую за те, що відвідали Україну і особливо їздили на звільнену 2 роки тому Чернігівщину”.

За підтримки Америки Україна може зупинити російські воєнні злочини та перемогти, вважає Маркарова.

Напишіть відгук