Ін’єкції тестостерону. За та проти | NLight DC++
Ін’єкції тестостерону. За та проти | NLight DC++

Ін’єкції тестостерону. За та проти“Це просто якась епідемія, що відбувається у наших клініках”, – розводить руками лікар Едмунд Сабанех.


Разом із збільшення м’язів та секс драйву зростає і вірогідність захворювання на рак простати та ушкодження печінкиП’ятдесяти семирічний керівник компанії Крис Раннінґ каже, що диво-препарат Лоу-Т допомагає йому скинути вагу та почувати себе молодшим.

“Я виходжу з душа, дивлюся на себе у дзеркало і просто в щоці – ще ніколи так добре не виглядав!”, – не може натішитись Крис.

Все було б добре, але медики занепокоєні. Разом із збільшення м’язів та секс драйву зростає і вірогідність захворювання на рак простати та ушкодження печінки, попереджають вони. Виробники ж захищаються, стверджуючи, що радять своїм клієнтам спочатку проконсультуватися з лікарем.

Виглядає, що лікарські застереження не лякають представників сильної статі, які хочуть довше виглядати молодими та почувати себе справжніми чоловіками. Виробники тестостерону, які минулого року заробили на цьому препараті 2 мільярди доларів, очікують потроєння доходів у наступні чотири роки.


Коментарі закриті.