“Україна має бути наступною після Грузії” – ось як грузинів завалили привітаннями через безвізовий режим з ЄС | NLight DC++
“Україна має бути наступною після Грузії” – ось як грузинів завалили привітаннями через безвізовий режим з ЄС | NLight DC++

“Україна має бути наступною після Грузії” – ось як грузинів завалили привітаннями через безвізовий режим з ЄС

Після того, як громадяни Грузії отримали право без віз відвідувати країни Євросоюзу із ‎короткостроковими візитами за біометричними паспортами, соціальну мережу Twitter заполонили вітання від посадовців, дипломатів та медійників.‎
“Здобули! Святкуємо безвізові подорожі для Грузії та єдність Європи, яка тримає слово разом з прем’єром Грузії Квірікашвілі”, – твітує президент Єврокомісії Дональд Туск.

“Відтепер грузини можуть подорожувати до ЄС без візи, Україна має незабаром приєднатись до них, щоб показати, що урядові реформи мають результат”, – твітує колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен.

“Грузія повертається до європейської родини”, – пише у Twitter прем’єр-міністр Грузії, Квірікашвілі.

“Найщиріші вітання Грузії та усім її громадянам з нагоди безвізового режиму, який набрав чинності сьогодні. Насолоджуйтесь Європою”, – пише Йоганнес Ган, Єврокомісар ЄС.

“Сердешні вітання Грузії з нагоди досягнення безвізового режиму сьогодні. Сподіваюсь, що наступними будуть мої українські друзі”, – твітує Ганна Тобурн, експерт американського аналітичного центру Hudson Institute.

“Відкритий шлях до Європи для грузинського народу! Безпечної мандрівки, Грузія”, – твітує президент Литви Далія Грібаускайте.

Переговори про безвізовий в’їзд громадян Грузії до ЄС велися з 2012 року, відзначає Бі-Бі-Сі.
Дивіться також: США продовжують надавати притулок біженцям з Сирії

Напишіть відгук