Органи правопорядку будуть гарантувати безпеку під час відзначень Дня Незалежності Сполучених Штатів | NLight DC++
Органи правопорядку будуть гарантувати безпеку під час відзначень Дня Незалежності Сполучених Штатів | NLight DC++

Органи правопорядку будуть гарантувати безпеку під час відзначень Дня Незалежності Сполучених Штатів

Напередодні Дня Незалежності Сполучених Штатів, коли вся країна готується до святкувань, місцеві органи правопорядку і федеральні установи докладають спільних зусиль для того, щоб святкування пройшли спокійно.
Понад три мільйони людей, як передбачається, будуть дивитися найбільші в країні феєрверки в Нью-Йорку. І хоча управління поліції не виявило будь-якої загрози під час відзначень, мер міста Білл де Бласіо заявив, що буде розгорнуто агентів для боротьби з тероризмом та «добре озброєних» службовців поліції.
Згідно з передбаченнями, до Вашингтона прибудуть сотні тисяч людей для участі у святкових відзначеннях, які включатимуть концерт біля Капітолію і феєрверки. Минулого тижня начальник вашингтонської поліції Пітер Ньюзгем заявив, що немає загроз відзначенням, але поліція буде готовою на всяк випадок.
Перед запланованими відзначеннями поліція встановила огорожу в районі паркової частини центру столиці та контрольно-пропускні пункти.
У Бостоні поліція також заявила, що буде присутньою у великій кількості, хоча немає інформації про будь-яку загрозу безпеці громадськості.
Місцеві органи правопорядку, у співпраці з Федеральним бюро розслідувань, користуватиметься дронами для контролю натовпу та подій під час феєрверків. Як передбачається, на цей показ прибуде до 500 тисяч глядачів.
Дивіться також: Імміграція – одна з тем фестивалю фолькльорних мистецтв Смітсонівського інституту у Вашингтоні

Напишіть відгук