Фото Путіна з оголеним торсом виставили у Tinder – “Влад, цікавлюсь рибалкою та виборами на Заході” | NLight DC++
Фото Путіна з оголеним торсом виставили у Tinder – “Влад, цікавлюсь рибалкою та виборами на Заході” | NLight DC++

Фото Путіна з оголеним торсом виставили у Tinder – “Влад, цікавлюсь рибалкою та виборами на Заході”

Журналісти популярного американського видання Buzzfeed створили профайл у популярному сервісі знайомств Tinder, використавши поширені у ЗМІ фото президента Росії Володимира Путіна зроблені під час його відпочинку у Туві.

“Ми розмістили останні фото Путіна з голим торсом у Tinder і вийшло настільки ідеально, що аж страшно”, – твердять журналісти.
Задум видання, яке прагне вірусної популярності своїх матеріалів, простий – фото Путіна з рибалки супроводжуються у Tinder приписами, які посилаються на реальні вчинки президента Росії.
“Влад, 64 роки. Звичайний собі сильний лідер, який шукає “нового найкращого друга”, який буде непроти, коли я неділями довго лишатимусь у ліжку, або ж вдерусь у Східну Європу”, – твердить розділ “Про себе” на сторінці створеній журналістами.

“Серед моїх інтересів – хокей, рибалка та вибори у країнах Заходу”, – твердить інший припис.
“Я добре вправляюсь з рибальскою вудкою, а ще краще ловлю на живця, коли використовую імейл”, – йдеться у ще одному коментарі, який очевидно нагадує про висновки розсідки США про те, що Росія втручалась у минулі президентські вибори у США, використовуючи хакерів.

Журналісти не повідомляють, кого лайкає створений ними “Влад” у Tinder, якою статтю, і у якому віковому діапазоні, орієнтується. Не відомо і скільки користувачів відповіли “Владу” взаємністю.
Раніше фото Путіна з оголеним торсом викликали підвищену цікавість у світових ЗМІ.
Дивіться також: Чому думки експертів щодо того, чи варто надавати летальне озброєння саме зараз розбігаються

Напишіть відгук