Трамп: «Я думаю, що обидві сторони винні. У мене немає сумніву щодо того» | NLight DC++
Трамп: «Я думаю, що обидві сторони винні. У мене немає сумніву щодо того» | NLight DC++

Трамп: «Я думаю, що обидві сторони винні. У мене немає сумніву щодо того»

Президент Дональд Трамп знову звинуватив у відповідальності обидві сторони кривавого расового насильства в Шарлотсвіллі у штаті Вірджинія. Раніше, у понеділок, він осудив нео-нацистів і білих сепаратистів, але не згадав тих, які виступали проти них.
У вівторок Трамп у своєму нью-йоркському будинку виступив із зверненням на тему перебудови інфраструктури країни.
Однак прес-конференція швидко перетворилася на обмін вигуками між президентом і репортерами, які вимагали від нього з’ясувати, чому йому забрало два дні для того, щоб назвати по імені Ку-клукс-клан і білих расистів.
Критики Трампа кажуть, що перша заява, яку він зробив, була слабкою і що він не осудив білих расистів по імені, кажучи, що всі сторони відповідальні за насильство.
Трамп заявив, що він хотів знати всі факти:
«Заява, яку я зробив в суботу, перша заява, була правильною заявою… Хочу бути правильним… І щиро кажучи, якщо преса не була брехливою, і була правдивою, преса повідомила б те, що я сказав».
Після критики на адресу репортерів за «неправдиві новини», Трамп, за всіма ознаками, почав втрачати терпеливість, звинувачуючи лівих у побитті правих протестувальників, у «насильницьких атаках проти супротивників» при використанні палиць. Він сказав, що праві сили мали дозвіл на те, щоб бути таим.
«Я думаю, що обидві сторони винні. Подивіться на обидві сторони. Я думаю, що обидві сторони розділяють вину. У мене немає сумніву щодо того».
Дивіться також: Aграрії можуть призупинити деградацію ґрунту і, заощадити гроші за допомогою цих технологій

Напишіть відгук