Альберт Ґор порадив Дональду Трампу подати у відставку | NLight DC++
Альберт Ґор порадив Дональду Трампу подати у відставку | NLight DC++

Альберт Ґор порадив Дональду Трампу подати у відставку

Колишній віце-президент Сполучених Штатів Ал Ґор заявив, що прийшов час, щоб нинішній президент Дональд Трамп залишив посаду.
В інтерв’ю, яке в четвер з’явилося на інтернет-сторінці LADbible, на запитання про те, що він радив би президенту Трампу, той відповів: «Подайте у відставку».
Ґор відомий з дуже критичних оцінок нинішнього президента з приводу, серед іншого, кількох політичних рішень, що стосується захисту навколишнього середовища.
У грудні минулого року Ґор відвідав у Trump-Tower в Нью-Йорку, щоб зустрітися з новообраним президентом для розмови про питання кліматичних змін. Він думав, що йому вдасться вплинути на Трампа щодо його політики у цій сфері.
Проте, з того часу Трамп вивів Сполучені Штати з Паризької угоди про кліматичні зміни і зробив заходи для ліквідації Управління з охорони навколишнього середовища щодо обмеження викиду парникових газів з електростанцій і автомобілів.
В інтерв’ю NBC у липні Ґор сказав, що Трамп підірвав «наші альянси, такі як НАТО».
«Ми ніколи не мали президента, який свідомо виніс би рішення, ефектом яких є руйнування позиції Америки у світі», сказав Ґор.
Білий дім поки що не відповів на прохання прокоментувати пораду, яку президенту Трампу дав Альбер Ґор.
Дивіться також: Чи зміните ви спосіб життя, якщо дізнаєтесь про ризик захворювання?

Напишіть відгук