Україна є ключем до безпеки ЄС – екс-генсек НАТО розкритикував заяву Юнкера | NLight DC++
Україна є ключем до безпеки ЄС – екс-генсек НАТО розкритикував заяву Юнкера | NLight DC++

Україна є ключем до безпеки ЄС – екс-генсек НАТО розкритикував заяву Юнкера

Заява Жан-Клода Юнкера про неналежність України до ЄС та НАТО викликає стурбованість. Про це колишній генеральний секретар НАТО, а нині міжнародний лобіст та позаштатний радник президента України, Андерс Фоґ Расмуссен заявив у Twitter.
“Вчорашні коментарі Юнкера викликають стурбованість. Відштовхування тих, хто прагне європейського майбутнього, підриває силу ЄС змінювати країни, які є сусідами Європейського Союзу”, – заявив екс-генсек НАТО у середу.

Раніше президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україна зараз не є європейською країною, в сенсі членства в ЄС. Таким чином Юнкер прокоментував слова президента України Петра Порошенка про те, що Україна це майже ЄС та НАТО.
“На даний момент ми маємо 60 воєн у світі, і жодна з них не в Європі, якщо не брати Україну. Проте Україна зараз не є європейською країною, в сенсі членства в ЄС. Я знаю, що нещодавно мій друг Порошенко сказав: дивіться, Україна – це майже ЄС та НАТО. Однак на даний момент вона не є ні там, ні там, і важливо це розуміти”, – наводить слова Юнкера видання “Європейська правда”.

Коментуючи дану заяву Юнкера, Расмуссен також відзначив:
“Юнкер міг визнати, що безпека України є ключовою для безпеки ЄС, а конфлікт на порозі Європейського Союзу стосується усіх нас”.
Дивіться також: Сотні священиків та вірян пройшли маршем у Вашингтоні, аби закликати націю до толерантності та справедливості

Напишіть відгук