Цукерберґ шкодує, що відкидав заяви про політичний вплив Facebook і заперечує налаштованість проти Трампа | NLight DC++
Цукерберґ шкодує, що відкидав заяви про політичний вплив Facebook і заперечує налаштованість проти Трампа | NLight DC++

Цукерберґ шкодує, що відкидав заяви про політичний вплив Facebook і заперечує налаштованість проти Трампа

Марк Цукерберґ відкинув звинувачення президента США Дональда Трампа, що Інтернет – компанія Facebook, яку він заснував, налаштована проти Трампа.
Напередодні, президент Трамп у дописі на Twitter заявив, що “Facebook завжди був антитрампівський”, а також додав, що “мережі завжди” були проти нього, і тому він їх називав “фальшивими новинами” разом з часописами New York Times та Washington Post.
Читайте докладніше: Трамп назвав Facebook “антитрампівським”

Заява Дональда Трампа з’явилася тепер, коли Facebook готується передати дані про 3000 одиниць політичної реклами, розміщеної у мережі, слідству Конгресу щодо звинувачень про втручання Росії в американські вибори.

Раніше Facebook підтвердив припущення, що та реклама, використана у час і після президентських виборів 2016 року, була оплачена з Росії.
Facebook виявив кампанію, керовану з Росії, щоб впливати на настрої у США під час виборів
Марк Цукерберґ у дописі на власній сторінці у Facebook вказує, що його компанія зазнає критики з усіх сторін: “Трамп каже, що Facebook проти нього. Ліберали кажуть, що ми допомогли Трампові. Обидві сторони невдоволені ідеями та змістом, які їм не подобаються”.
Але 33-річний підприємець також висловив жаль, що раніше висміював побоювання про вплив дезінформації, поширюваної у Facebook на результати виборів.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

“Називати їх божевільними було зневажливо, і я шкодую через це. Це питання надто важливе, щоб ним зневажати”, – пише Марк Цукерберґ.
Більшу частину свого допису підприємець відвів на переконування, що Facebook відіграє переважно позитивну роль, давши людям можливість висловлюватися, а кандидатам безпосередньо спілкуватися з виборцями.
Цукерберґ зокрема стверджує, що завдяки інформації у Facebook, що об’єднує близько 2 мільярди людей у світі, на виборчі дільниці прийшли мільйони американців.
Він також наполягає, що виявлена “проблематична” політична реклама становила мізерну частку у політичній рекламній кампанії в мережі, на яку політичні сили витратили “сотні мільйонів”.
Марк Цукерберґ закінчує допис обіцянкою, що Facebook виконуватиме роль у “захисті від держав, які намагаються поширювати дезінформацію та підривати вибори”.
“Ми надалі працюватимемо, щоб забезпечувати цілісність вільних і справедливих виборів у світі, і щоб забезпечити, що наша громада є платформою для усіх ідей, а також силою за добро та демократію”.
Представників компаній Facebook, Twitter і Google запросили 1 листопада дати свідчення у комітеті Сенату США з питань розвідки у справі звинувачень про російське втручання.
Жодна з трьох компаній ще не підтвердила, чи її представники прийдуть на засідання.
Дивіться також: Пропаганда – один із головних інструментів поширення впливу Кремля

Напишіть відгук