Незалежність Каталонії відтермінована до часу переговорів | NLight DC++
Незалежність Каталонії відтермінована до часу переговорів | NLight DC++

Незалежність Каталонії відтермінована до часу переговорів

Лідер Каталонії Карлес Пучдемон проголосив незалежність країни від Іспанії, але заявив, що її наслідки тамчасово стримані, щоб дозволити переговори з мадридським урядом.
«Я вважаю, що Каталонія повинна бути незалежною державою у формі республіки… Я пропоную тимчасове припинення наслідків проголошення декларації про незалежність, щоб розпочати розмови для досягнення взаємної розв’язки», сказав Пучдемон регіональному парламенту в Барселоні.
Хоча Пучдемон не просив підтримки палати для проголошення незалежності шляхом голосування, що було б закриттям дверей для будь-якої узгідненої розв’язки, декларація кидає Іспанію у невідоме.
Раніше уряд Іспанії заявив, що одностороннє проголошення незалежності було б незаконним і обіцяв вдатися до дій «для відновлення законності і демократії», якщо парламент автономії і впливовий північно-східний регіон продовжуватиме заходи в напрямку незалежності.
Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой може вдатися до безпрецедентного кроку і розпустити каталонський парламент та провести нові регіональні вибори.
Дивіится також: Як у Стенфорді зустрічали Святослава Вакарчука і нових українських лідерів

Напишіть відгук