Морячок та їхніх собак, які 5 місяців блукали Тихим океаном, урятував корабель ВМС США | NLight DC++
Морячок та їхніх собак, які 5 місяців блукали Тихим океаном, урятував корабель ВМС США | NLight DC++

Морячок та їхніх собак, які 5 місяців блукали Тихим океаном, урятував корабель ВМС США

Двох цивільних морячок урятував корабель ВМС США після того, як вони блукали в Тихому океані протягом майже п’яти місяців, передає ABC News.
Обидві морячки почувалися добре: вони покинули Гонолулу на своєму вітрильнику навесні, направляючись до Таїті, що за 2600 миль у південній частині Тихого океану, але були врятовані в західній частині Тихого океану на відстані 900 миль на південний схід від Японії, інформує американський телеканал.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Дженніфер Аппел і Таша Фуяба, обидві з Гонолулу, та їхні дві собаки були врятовані в середу кораблем ВМС США Ashland (LSD 48). Під час поганої погоди 30 травня двигун їхнього вітрильника перестав працювати. Але пара продовжувала плисти в бік Таїті, вірячи, що зможе дістатися суходолу, повідомляє ABC News.

У вівторок тайванське риболовецьке судно виявило пару за 900 миль від Японії, майже за 5 000 миль від планованого пункту призначення. Судно звернулося до Берегової охорони США в Гуамі за допомогою, і корабель Ashland виявився в найкращій позиції, щоб підібрати заблукалих морячок, передає телеканал.
Аппел пояснила, що вони змогли так довго виживати в океані завдяки водяному фільтру на вітрильнику та річному запасу їжі на борту, в тому числі рису, вівсянки та макаронів, повідомляє ABC News.
Дивіться також: На борту есмінця USS Fitzgerald виявлено 7 тіл зниклимих безвісти моряків після зіткнення з комерційним судном

Напишіть відгук