Reuters: США ведуть таємні дипломатичні переговори з КНДР | NLight DC++
Reuters: США ведуть таємні дипломатичні переговори з КНДР | NLight DC++

Reuters: США ведуть таємні дипломатичні переговори з КНДР

За повідомленням інформаційного агентства Reuters, Сполучені Штати ведуть таємні прямі дипломатичні переговори з Північною Кореєю, незважаючи на гостру словесну війну між президентом Дональдом Трампом і Пхеньяном.
В ексклюзивній статті, надрукованій у середу на сторінці агентства Reuters, сказано, що від неназваного службовця Державного департаменту стало відомо, що спеціальний посланник з питань Північної Кореї Джозеф Юн мав розмови з дипломатами представництва КНДР при ООН, використовуючи для цього так званий «нью-йоркський канал».
Президент Дональд Трамп відкрито погрожував знищити Північну Корею, якщо її режим продовжуватиме працю над розробкою ядерної зброї і балістичних ракет. Цього року Пхеньян провів шосте і наймогутніше випробування ядерної зброї і випробував кілька ракет, включно з міжконтинентальною балістичною ракетою, яка при удосконаленні, теоретично могла б досягти континентальної частини Сполучених Штатаів.
Коли минулого місяця державний секретар Рекс Тіллерсон заявив, що Вашингтон шукає дипломатичного врегулювання з Пхеньяном, президент Трамп у Twitter закликав Тіллерсона, щоб він «перестав втрачати час у намаганні вести переговори з “хлопчиком з ракетою”», як він зневажливо назвав молодого лідера КНДР.
Дивіться також: Звинувачення проти Манафорта є унікальними для американської політики – експерт

Напишіть відгук