Радник кампанії Трампа зустрічався з російськими чиновниками в 2016 році – NYT | NLight DC++
Радник кампанії Трампа зустрічався з російськими чиновниками в 2016 році – NYT | NLight DC++

Радник кампанії Трампа зустрічався з російськими чиновниками в 2016 році – NYT

Радник із зовнішньої політики президентської кампанії Дональда Трампа зустрічався торік з російськими урядовцями, повідомило видання The New York Times у п’ятницю, цитуючи свідчення, яке він дав цього тижня в Конгресі США.
У численних інтерв’ю в засобах масової інформації останніми місяцями радник Картер Пейдж або заперечував зустрічі з представниками уряду Росії під час поїздки до Москви в липні 2016 року, або заявляв, що зустрічався «переважно з ученими», повідомляє газета.

Пейдж надіслав електронного листа щонайменше одному з керівників кампанії Трампа, описуючи свої враження після бесід із урядовцями Росії та іншими, повідомляє The New York Times, цитуючи особу, що ознайомлена з повідомленням.
Видання стверджує, що електронна пошта була прочитана вголос під час закритого слухання в четвер у Комітеті розвідки Палати представників, який розслідує вплив Росії на результати виборів у листопаді 2016 року на користь Трампа та можливої змови між кампанією Трампа та Росією.
Росія заявляє, що не втручалася у вибори, і Трамп заперечив будь-яку змову.
Пейдж применшив значення зустрічей в інтерв’ю газеті NYT у п’ятницю.
«Я мав дуже коротке привітання з кількома людьми. Це все», – сказав він. За його словами, одна людина з тих, із якими він зустрічався, була «старшого віку», але не підтвердив її особу.
Дивіться також: Представники Гугл, Фейсбук та Твіттер дали свідчення щодо впливу Росії на американську політику через соцмережі

Напишіть відгук